Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Звернення голови РДА Юрія Загоруйка щодо поминальних днів
Звернення голови РДА Юрія Загоруйка щодо поминальних днів

Поділитися новиною:

Звернення голови РДА Юрія Загоруйка щодо поминальних днів

Дорогі жителі Білогірщини! Перш за все хочу висловити слова вдячності всім тим, хто залишився вдома і святкував Великдень в колі найрідніших людей, дослухавшись до рекомендацій влади, а також тим хто відповідально ставиться до дотримання карантинних заходів, дотримується режиму самоізоляції, не наражає на небезпеку життя та здоров'я оточуючих.

Через тиждень після свята Великодня починаються поминальні дні. Ми в ці дні за давнім звичаєм, звикли родиною йти на кладовище аби відвідати тих, кого з нами вже немає.

 

Проте, цього року, враховуючи карантинні обмеження, кожен із нас повинен зрозуміти, що дотримання норм, які можуть врятувати життя нам і нашим близьким – є пріоритетними в нинішніх умовах.

 

На позачерговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з метою протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в місцях перебування масового скупчення людей було вирішено заборонити відвідування кладовищ в поминальні дні.

Щановні мешканці району! Прошу Вас з розумінням віднестися до ситуації, яка склалася, і утриматися цього року від відвідування кладовищ та помолитися у цей день вдома.

Сподіваюсь, що до кінця травня ситуація покращиться і у нас усіх буде можливість відвідати могили рідних 6 червня, на Троїцьку поминальну суботу.

Залишайтесь вдома. Бережіть здоров’я своїх рідних!

 

З повагою,

голова райдержадміністрації Юрій Загоруйко

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3999 | Переглядів: 712Дата публікації: 10:48 24.04.2020