Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Терцентр інформує!
Терцентр інформує!

Поділитися новиною:

Терцентр інформує!

Великдень не даремно називають найсвітлішим святом у році. Ми з нетерпінням і трепетом чекаємо цей день: хтось, щоб закінчити сорокаденний піст, хтось поласувати традиційною випічкою, хтось, щоб прикрасити крашанки і почути довгоочікуване "Христос Воскрес!".

Завдячуючи добрим та небайдужим людям нашого району напередодні свята Територіальним центром сформовано пасхальні сувеніри для осіб похилого віку та осіб з інвалідністю. Працівники територіального центру відвідали  людей похилого віку та привітали їх з прийдешнім святом Великодня та  вручили пасхальні набори.

Величезна подяка благодійникам нашого району які небайдужі до проблем одиноких громадян похилого віку. А це такі як Зацепанюк І.О., Зацепанюк В.Ю., Возна О.В., Баліцька Л.В, Юрчук О.С., Андрощук Н.І., Житенко С.О., Карпінська Л.В., Лозінська О.Ф., Плотніцька В.В., Мельник Т.Ф., Мисливська С.А., Роговська А.Г., Загоруйко М.В. Особлива подяка всім працівникам територіального центру, які долучились до цієї благодійної справи.

Надаючи допомогу в цей нелегкий час Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даруєте радість, наповнюєте серце світлим почуття надії та турботи.

З Воскресінням Христовим щиро Вас вітаю. Нехай Великодні свята принесуть в Ваші домівки міцне здоров’я, щастя та достаток, спокій і благополуччя, наповнять серця добром та милосердям.

 

 

З.В Басок  директор Білогірського районного територіального

центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3979 | Переглядів: 535Дата публікації: 14:27 18.04.2020