Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Звернення голови райдержадміністрації Юрія Загоруйка до жителів Білогірщини
Звернення голови райдержадміністрації Юрія Загоруйка до жителів Білогірщини

Поділитися новиною:

Звернення голови райдержадміністрації Юрія Загоруйка до жителів Білогірщини

Шановні жителі району! Як уже відомо, у зв’язку із поширенням на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, Урядом запроваджено карантинні заходи, якими забороняється перебування в громадському місці великої кількості людей.

Нині, коли до святкування Великодня залишились лічені дні, вся діяльність органів влади спрямована на те, аби не дати коронавірусній інфекції ширитися нашою країною та захистити українців від цієї страшної пандемії.

Нещодавно Президент України Володимир Зеленський звернувся до глав церков з проханням здійснювати великодні богослужіння і транслювати їх наживо, щоб віряни мали можливість помолитися, не виходячи зі своїх будинків, бо скупчення людей в храмах або біля них несе серйозну загрозу їх життю та здоров’ю. Представники релігійних конфесій підтримали цю пропозицію.

Сьогодні ще раз було проведено зустріч з представниками релігійних конфесій Білогірського району за участі голови районної ради, представників місцевого самоврядування, Національної поліції, Білогірської центральної районної лікарні та Держпродспоживслужби, в ході якої було прийняте спільне узгоджене рішення щодо обмеження участі вірян під час проведення великодніх богослужінь.

Тому, спільно з головою районної ради та представниками релігійних конфесій Білогірщини, звертаюсь до усіх мешканців району із закликом дослухатися і відсвяткувати цей Великдень вдома, у родинному колі із запашною паскою на столі, і тим самим проявити турботу про життя і здоров’я своїх рідних та близьких людей.

По телебаченню обов’язково відбудеться пряма трансляція богослужінь. Великдень – це час єднання, спільної молитви у тісному сімейному колі, любові і турботи про найрідніших та близьких.

І пам’ятаймо – Господь завжди у наших серцях та поряд з нами, а не лише тоді, коли ми стоїмо у храмі.

Наше здоров’я – найцінніший скарб. І в таких умовах вберегти його можемо тільки ми самі!

Бережіть себе!

 

З повагою,

голова РДА Юрій Загоруйко

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3973 | Переглядів: 1798Дата публікації: 13:36 17.04.2020