Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулась нарада щодо запобігання винекнення і поширення коронавірусу на території району
Відбулась нарада щодо запобігання винекнення і поширення коронавірусу на території району

Поділитися новиною:

Відбулась нарада щодо запобігання винекнення і поширення коронавірусу на території району

Сьогодні голова райдержадміністрації Юрій Загоруйко разом з головою районної ради Володимиром Кирилюком за участю головного лікаря центральної районної лікарні Валентина Навроцького, директора центру первинної медико-санітарної допомоги Наталії Яремчук та з окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації провів нараду щодо запобігання виникнення і поширення коронавірусу на території району та вжиття першочергових заходів у разі його підтвердження.

 Голова райдержадміністрації відзначив, що ситуація у світі з поширенням та боротьбою з коронавірусною інфекцією 2019-nCoV залишається напруженою, однак на місцях усі повинні бути готові сприяти попередженню вірусу та надавати необхідну медичну допомогу хворим.
Учасники наради обговорили заходи щодо створення епідемічної безпеки в районі та визначили основні методи боротьби з коронавірусом 2019-nCoV.
Додатково:
Коронавіруси – це велика родина респіраторних вірусів, що можуть спричиняти захворювання: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому.
Основними клінічними ознаками та симптомами коронавірусу є гарячка та утруднене дихання.
У разі появи симптомів, що свідчать про гострі респіраторні захворювання під час подорожі або після неї, мандрівникам рекомендується звернутися до лікаря та надати відомості про історію подорожей.
Стандартні рекомендації ВООЗ для широкої громадськості щодо зменшення впливу та передачі ГРВІ:
– часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами;
– під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою. Використану хустку варто негайно викинути та помити руки;
– уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;
– якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря та повідомте йому попередньою історією подорожей;
– не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження. Із сирим м’ясом, молоком тощо слід поводитися обережно.
 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3841 | Переглядів: 356Дата публікації: 16:15 04.03.2020