Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Денис Шмигаль: Ми хочемо почути всі думки – протилежні, незалежні, опозиційні
Денис Шмигаль: Ми хочемо почути всі думки – протилежні, незалежні, опозиційні

Поділитися новиною:

Денис Шмигаль: Ми хочемо почути всі думки – протилежні, незалежні, опозиційні

25 лютого, Віце-прем’єр-міністр – Міністр розвитку громад та територій України Денис Шмигаль взяв участь у Презентації плану публічного обговорення змін до Конституції України в частині децентралізації влади, змін до законодавства щодо повноважень та захисту прав місцевого самоврядування в Україні і реалізації адміністративного нагляду за органами місцевого самоврядування.

«Я надзвичайно вражений рівнем представництва на сьогоднішньому заході. Далі ми перейдемо до дискусії на рівні областей. Ми хочемо почути всі думки – протилежні, незалежні, опозиційні. І виписати 2-3 варіанти можливого завершення адміністративно-територіальної реформи і реформи конституційної. І вже цю структуровану думку суспільства передати в Парламент і перенести дискусію в Верховну Раду. І вже на основі думки суспільної має бути прийняте рішення парламентарями», – заявив Віце-прем’єр-міністр.

Денис Шмигаль додав, що кінцева мета реформи – це комфорт кожного мешканця України. «Зручність і комфорт – в цьому буде сила держави, в цьому буде сила громад. Але досвід показує, що не лише громади мають бути сильними, сильною має бути держава Україна», – зауважив Віце-прем’єр-міністр.

Також він подякував усім присутнім за участь в обговоренні таких важливих питань, як децентралізація та зміни до Конституції. І підкреслив, що це не тільки честь, але й велика відповідальність започаткувати значні позитивні зміни для країни.

У презентації плану публічного обговорення змін також взяли участь народні депутати України, представники Офісу Президента України, органів місцевого самоврядування, їх провідних асоціацій, центральних і місцевих органів виконавчої влади, громадянського суспільства, науковці, представники дипломатичних місій і міжнародних організацій, міжнародні експерти, у тому числі експерти Венеційської комісії.

Джерело

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3809 | Переглядів: 241Дата публікації: 13:53 26.02.2020