Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
На грип та ГРВІ на Хмельниччині хворіють менше
На грип та ГРВІ на Хмельниччині хворіють менше

Поділитися новиною:

На грип та ГРВІ на Хмельниччині хворіють менше

За повідомленням головної лікарки Хмельницької інфекційної лікарні Оксани Піддубної, кількість хворих на грип зменшується. Так, за добу 23 лютого до закладу доправили 8 хворих на грип. Нині в лікарні перебувають 135 пацієнтів, 85 із них встановлений діагноз «грип» (серед цих хворих 54 дорослих та 31 дитина). Також в реанімації закладу перебувають 6 осіб з грипом, ускладненим пневмонією, двоє з яких – діти. Крім того, на лікуванні у закладі знаходяться 3 вагітних, які вже готуються до виписки.

За інформацією головного епідеміолога Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Олександра Мирного, з 10 до 17 лютого цього року захворюваність на грип та ГРВІ в області зменшилась, в порівнянні з шостим тижнем на 13,5 %, і склала 9856 осіб. При цьому, майже 60 % хворих становлять діти. У віковій групі 5-14 років захворюваність на грип та ГРВІ скоротилась на 37,8%.

5,1% від загальної кількості тих, хто захворів, потребували госпіталізації. У 26 випадках недуги лабораторно підтверджена циркуляція вірусу грипу серед хворих, в тому числі у 25 випадках – вірус типу А (H1) pdm09, в одному випадку – вірус типу В. На щастя, летальних випадків від грипу не було зареєстровано.

У зв’язку зі зниженням епідемічного порогу, навчально-виховний процес було відновлено у школах міст Хмельницького, Кам’янець-Подільського, Нетішина, а також Кам’янець-Подільського та Хмельницького районів.

З початку епідемічного сезону щеплення проти грипу зробили майже 4 тисячі осіб з груп медичного та епідемічного ризиків.

Хмельницький обласний центр громадського здоров’я нагадує: попри зниження захворюваності на грип та ГРВІ, не варто втрачати пильності. За перших ознак недуги – різкому погіршенні самопочуття, високій температурі, ломоті в тілі, головному та м’язовому болю, загальній слабкості відразу звертайтеся до лікаря. В жодному разі не займайтеся самолікуванням, адже це може призвести до серйозних ускладнень!

Хмельницький обласний центр громадського здоров’я.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3804 | Переглядів: 276Дата публікації: 11:23 25.02.2020