Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
У січні поточного року профінансовано близько 7 млн грн щомісячних страхових виплат
У січні поточного року профінансовано близько 7 млн грн щомісячних страхових виплат

Поділитися новиною:

У січні поточного року профінансовано близько 7 млн грн щомісячних страхових виплат

У січні 2020 року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області профінансувало надання щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей у повному обсязі.

Начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області С.Кіндзерський зазанчає, що на страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їх родин у січні поточного року направлено 6918 тис. гривень. Загалом виплати отримали 3784 особи.

Варто зазначити, якщо з 2014 по 2019 роки фінансування страхових виплат для внутрішньо переміщених осіб здійснювалось управлінням виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області авансовим платежем, то з січня 2020 року потерпілі на виробництві та члени їх сімей, які є внутрішньо переміщеними особами, отримують страхові виплати на загальних підставах – за місяць, у якому здійснено нарахування, виплати фінансуються на початку наступного за ним місяця».

Щомісячна страхова виплата встановлюється відповідно до ступеня втрати професійної працездатності та середньомісячної заробітної плати потерпілого перед настанням страхового випадку. При цьому, максимальний розмір щомісячної страхової виплати не повинен перевищувати 10 розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на дату настання права на страхову виплату. Мінімальний розмір призначеної щомісячної страхової виплати потерпілому у перерахунку на 100% втрати професійної працездатності не може бути меншим за прожитковий мінімум, встановлений для працездатних осіб, на дату настання права на страхову виплату.

У цьому році на страхові витрати потерпілим на виробництві і членам їх родин Фондом соціального страхування України заплановано направити 9,775 млрд грн, що складає 34% від усіх видатків.Також передбачено проведення перерахування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві (членам їх сімей) з 01 березня 2020 року на коефіцієнт 1,165 (116,5%).

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3796 | Переглядів: 346Дата публікації: 13:20 20.02.2020