Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Зустріч в терцентрі
Зустріч в терцентрі

Поділитися новиною:

Зустріч в терцентрі

В Білогірському районному територіальному центрі соціальго обслуговування (надання соціальних послуг) відбулися зустріч працівників з представниками Білогірської дільниці АТ Хмельницькгаз - старшим майстром керівником Іщенко В.Г., та старшим менеджером-керівником центру обслуговування клієнтів Гнот А.М. Сьогодні обговорили тему, яка цікавить кожного споживача газу – дві платіжки за газ.

Володимир Григорович детально роз’яснив чому тепер за доставку газу споживачі отримують окремий рахунок, адже плата за транспортування завжди існувала – раніше вона входила до загального тарифу. Розповів який тариф на Хмельниччині, звідки і по яких газопроводах природний газ потрапляє безпосередньо по домівках, як розраховується вартість доставки газу за місяць та порядок оплати. Закликав всіх вчасно розраховуватись за природний газ та його доставку та запрошував в разі виникнення додаткових питань в Центр обслуговування клієнтів, де професійні фахівці нададуть необхідну інформацію.

Альона Миколаївна наголосила, що Міністерство соціальної політики автоматично нарахує субсидії та пільги за відокремлену послугу з розподілу природного газу за січень і лютий 2020-го року. Громадянам не потрібно додатково звертатися за цим.

На всі запитання було отримано вичерпні відповіді.

 

 

 

Директор Білогірського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)                                                                                      .                                                                                                          З.Басок

Альбом: Зустріч в терцентрі
Альбом: Зустріч в терцентрі
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3781 | Переглядів: 519Дата публікації: 16:07 10.02.2020