Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Державна казначейська служба України інформує!
Державна казначейська служба України інформує!

Поділитися новиною:

Державна казначейська служба України інформує!

Управління Державної казначейської служби України у Білогірському районі Хмельницької області з метою правильності та своєчасності перерахування підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами платежів по сплаті податків, зборів, платежів до бюджетів, перерахування коштів на рахунки по власних надходженнях бюджетних установ просить розмістити на сайтах Ваших установ слідуюче оголошення:

“Управління Державної казначейської служби України у Білогірському районі Хмельницької області повідомляє, що з 01.01.2020 року діють нові рахунки для зарахування   податків, зборів, платежів до бюджетів, відкриті відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом МФУ від 31.12.2013 року №1203, та з урахуванням міжнародного номеру банківського рахунку IBAN.

Інформація щодо реквізитів бюджетних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів розміщена  на Веб- порталі Державної казначейської служби України www.treasury.gov.ua на сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Хмельницькій області.

У разі перерахування коштів на   старі рахунки їх зарахування до державного та місцевих бюджетів не проводитиметься і платежі повертатимуться без виконання.                 

Разом з тим, повідомляємо, що сільським, селищним радам та бюджетним установам відкрито нові рахунки відповідно до наказу МФУ від 31.12.2013 року №1203. За реквізитами рахунків звертатися до сільських, селищних рад та бюджетних установ.”

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3711 | Переглядів: 294Дата публікації: 11:26 13.01.2020