Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Згадаймо минуле, поговоримо про майбутнє
Згадаймо минуле, поговоримо про майбутнє

Поділитися новиною:

Згадаймо минуле, поговоримо про майбутнє

24 грудня 2019 року в «Ветеранській світлиці» Білогірського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулась зустріч пенсіонерів, ветеранів праці. Зустріч була на тему «Згадаймо минуле, поговоримо про майбутнє».

Пенсіонери згадували своє дитинство, молодість, зрілі роки. Згадували як працювалося раніше, як відбудовували наш Білогірський край в післявоєні роки, розказували що змінилось після виходу на пенсію. Плани на майбутнє і мрії в усіх різні, хтось хоче поїхати в санаторій, комусь незавадила б більша пенсія і менші ціни, хтось на свята чекає своїх рідних. Як завжди запитань більше, чим відповідей, але всі зійшлися на одному – бути оптимістами, частіше зустрічатись, берегти своє здоров’я. 

Працівниками територіального центру було підготовлено рекомендації  - як взимку підняти собі настрій, а також  всі мали можливість взяти участь у опитувані «Дайте відповідь на запитання».

По закінченню всі посмакували печивом та гарячим чаєм.

 

Директор Білогірського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)                     Басок З.В.

Альбом: Згадаймо минуле, поговоримо про майбутнє
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3697 | Переглядів: 374Дата публікації: 09:10 26.12.2019