Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відкриття Центру надання адміністративних послуг в Ямполі.
Відкриття Центру надання адміністративних послуг в Ямполі.

Поділитися новиною:

Відкриття Центру надання адміністративних послуг в Ямполі.

Створення системи надання якісних адміністративних послуг – це одна із ключових задач місцевого врядування для забезпечення комфорту громадян. Наразі у контексті реформи децентралізації особлива увага в державі приділяється питанню створення її підрозділів саме на рівні об’єднаних територіальних громад. Значну фінансову та методичну допомогу надають також європейські партнери – Програма «U-LEAD з Європою».

13 грудня 2019 року відбулось урочисте відкриття сучасного центру надання адміністративних послуг Ямпільської ОТГ за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».
Програма U-LEAD облаштувала 7 робочих місць нового Центру, включно з одним робочим місцем для спеціалістів інших соціальних служб, одним робочим місцем для самообслуговування населення, меблями, технікою. Мешканці громади отримали доступ до 125 адміністративних послуги.
Капітальний ремонт приміщення ЦНАПу та адмінбудинку в цілому Ямпільська ОТГ провела раніше за рахунок коштів Державного Фонду Регіонального Розвитку в розмірі 3 млн. грн.
Також тут подбали і про громадян з обмеженими можливостями: ЦНАП обладнаний пандусом і доступний для всіх мешканців, включно з людьми з інвалідністю та батьків з дитячими візочками. Встановлено дитячий куточок та пеленальний столик.
Центр надання адміністративних послуг Ямпільської селищної ради знаходиться в адмінбудинку за адресою смт Ямпіль, вул. Чернавіна, 52А на першому поверсі.
З метою покращення якості та спрощення процедур надання адміністративних послуг Ямпільська громада уклала відповідні угоди про співпрацю з Головним управлінням Пенсійного фонду України в Хмельницькій області, управлінням соціального захисту населення Білогірської райдержадміністрації, Головним управлінням Держгеокадастру у Хмельницькій області.

 

За матеріалами Ямпільської ОТГ

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3674 | Переглядів: 424Дата публікації: 08:42 17.12.2019