Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Сесія районної ради
Сесія районної ради

Поділитися новиною:

Сесія районної ради

13 грудня відбулась чергова 40 сесія Білогірської районної ради з порядком денним:

1.         Про звернення депутатів Білогірської районної ради Хмельницької області до Департаменту соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації.

2.         Про районну програму щодо організаційного забезпечення діяльності управління соціального захисту населення Білогірської районної державної адміністрації на 2020 рік.

3.         Про виконання районної програми щодо організаційного забезпечення діяльності соціального захисту населення Білогірської районної державної адміністрації на 2017-2019 роки.

4.         Про програму фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян у Білогірському районі на 2020 рік.

5.         Про виконання програми фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян у Білогірському районі на 2017-2019 роки.

6.         Про районну програму підтримки учасників антитерористичної операції (ООС) та членів їх сімей — мешканців Білогірського району на період 2020 року.

7.         Про внесення змін до районної програми «Турбота» на 2019-2020 роки.

8.         Про внесення змін до програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Білогірська центральна районна лікарня» Білогірського району Хмельницької області на 2019 - 2020 роки.

9.         Про районну програму підтримки сталого функціонування та модернізації первинної медико-санітарної допомоги у Білогірському районі на 2020-2021 роки.

10.       Про виконання програми фінансової підтримки КНП «ЦПМСД Білогірського району» на 2018-2019 роки.

11.       Про внесення змін до районного бюджету Білогірського району на 2019 рік.

12.       Про фінансові нормативи на 2020 рік.

13.       Про погодження проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно- територіальних одиниць смт Білогіря та с.Соснівка на території Білогірської селищної ради Білогірського району Хмельницької області.

14.       Про безоплатну передачу бюджетної установи та майна спільної власності територіальних громад району - Білогірської школи мистецтв у власність Білогірської селищної ради Хмельницької області.

15.       Про безоплатну передачу бюджетної установи та майна спільної власності територіальних громад району - районного будинку культури у власність Білогірської селищної ради Хмельницької області.

16.       Про безоплатну передачу бюджетної установи та майна спільної власності територіальних громад району - будинку творчості школярів відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації у власність Білогірської селищної ради Хмельницької області.

17.       Про безоплатну передачу бюджетної установи та майна спільної власності територіальних громад району - дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти молоді та спорту райдержадміністрації у власність Білогірської селищної ради Хмельницької області.

18.       Про безоплатну передачу КП «Тепломережа» та майна спільної власності територіальних громад району у власність Білогірської селищної ради Хмельницької області.

19.       Про безоплатну передачу СЛКП «Орлан» та майна спільної власності територіальних громад району у власність Білогірської селищної ради Хмельницької області.

20.       Про продовження терміну дії контракту з директором Білогірської районної централізованої бібліотечної системи.

21.       Про продовження терміну дії контракту з директором Білогірського районного історико- краєзнавчого музею.

22.       Про внесення змін до' штатного розпису комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Білогірської районної ради Хмельницької області.

23.       Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради.

24.       Різне.

Альбом: Сесія районної ради
Альбом: Сесія районної ради
Альбом: Сесія районної ради
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3668 | Переглядів: 396Дата публікації: 11:54 13.12.2019