Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
В районі триває акція "Всеукраїнський тиждень права"
В районі триває акція \"Всеукраїнський тиждень права\"

Поділитися новиною:

В районі триває акція "Всеукраїнський тиждень права"

Акція «Всеукраїнський тиждень права» була започаткована 2008 року з нагоди відзначення 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини. Указом Президента України „Про Всеукраїнський тиждень права” № 1149/2008 від 08 грудня 2008 року встановлено проведення Всеукраїнського тижня права щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Тиждень права має на меті запровадження високих правових стандартів, підвищення рівня правоосвітньої культури громадян та створення сильної, демократичної, правової держави.

В рамках проведення у 2019 році "Всеукраїнського тижня права"  в районі відбувся ряд заходів. Зокрема, 10 грудня 2019 року державні службовці Білогірської районної державної адміністрації взяли участь у відкриті правового конкурсу «Молодь у правовому полі», яке відбулось в районній центральній бібліотеці.

Також, 11 грудня 2019 року в районній бібліотеці було проведено урок права «Закон – путівник в житті» для учнів 9-А класу Білогірського ліцею за участі головного спеціаліста-юриста апарату РДА Олега Мичка, начальника відділу «Білогірське бюро правової допомоги» Юлії Піхотинської та головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту адміністрації Наталії Соколюк. По закінченню уроку діти, відвідали райдержадміністацію, де більш детально ознайомились з роботою органу державної виконавчої влади.

 

Альбом: В районі триває акція "Всеукраїнський тиждень права"
Альбом: В районі триває акція "Всеукраїнський тиждень права"
Альбом: В районі триває акція "Всеукраїнський тиждень права"
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3662 | Переглядів: 353Дата публікації: 17:27 11.12.2019