Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відвідини музею
Відвідини музею

Поділитися новиною:

Відвідини музею

Сьогодні 11 грудня працівниками Білогірського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було організовано похід в Білогірський районний історико-краєзнавчий музей для осіб похилого віку, ветеранів та осіб з інвалідністю.

Гарний сніжний день зібрав пенсіонерів в затишних і цікавих залах музею, адже тут зібрано і збережено експонати та матеріали, що розповідають про природу, економіку, історію і культуру нашого Білогірського краю.  В музеї експонують матеріальні пам'ятки, краєзнавчу спадщину. Тут є геологічні, зоологічні, археологічні, етнографічні та інші колекції, знаряддя праці, вироби місцевих промислів, твори мистецтва, народної творчості, чарівна Світлиця, де в реальному розмірі показана українська хата, із меблюванням, побутом, печею, одягом та інвентарем тощо.

Щиро дякуємо працінникам музеню за змісновну екскурсію музеєм, адже тут наша історія, про яку ми маємо знати і пам’ятати.

 

Директор Білогірського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)                      З.В.Басок

 

Альбом: Відвідини музею
Альбом: Відвідини музею
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3661 | Переглядів: 559Дата публікації: 16:45 11.12.2019