Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
План регіонального розвитку району обговорили на Кам’янеччини
План регіонального розвитку району обговорили на Кам’янеччини

Поділитися новиною:

План регіонального розвитку району обговорили на Кам’янеччини

13 березня відбулось засідання Ради регіонального розвитку Кам’янець-Подільського району. На зібрання були запрошені керівники структурних підрозділів і служб райдержадміністрації, правоохоронних органів, Кам’янець-Подільського управління Головного управління Державної фіскальної служби в Хмельницькій області, закладів охорони здоров’я району, представники сільських рад та об’єднаних територіальних громад Кам’янеччини.

Відкриваючи засідання Ради регіонального розвитку, голова райдержадміністрації Василь Сукач коротко окреслив суспільно-політичну ситуацію в країні в цілому та на Кам’янеччині. Він зазначив, що незважаючи на різні виклики, 2015-2018 роки ознаменувалися значними здобутками для  району.

Докладніше про досягнення та перспективи розвитку провідних галузей району доповіли начальники відповідних відділів та управлінь. Так, першим до мікрофона було запрошено начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Петра Середу.

Як зазначив Петро Петрович, відповідно до ініціатив Президента України, система соціального захисту зазнає свого удосконалення та адресності соціальних виплат. Якщо в 2015 році на дані цілі передбачалось 127 млн. грн., то на 2019 рік виділено майже 270 млн. грн., тобто більш ніж у 2 рази.  За останні три роки кількість одержувачів державних соціальних гарантій зросла майже у 2 рази.

Окремої уваги заслуговує й модернізація соціальних виплат, зокрема монетизація субсидій, перший етап якої розпочався 01.01.2019 року. Полягає вона в тому, що кошти, які людина зекономила, вона може  повністю використати на власні потреби. Нині проводиться монетизація  субсидій у готівковій формі. Біля 5,5 тисячі громадян отримають живими коштами за один місяць біля 9,6 млн. грн.

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3657 | Переглядів: 202Дата публікації: 18:25 13.03.2019