Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Хмельниччина долучилася до Ініціативи CoST
Хмельниччина долучилася до Ініціативи CoST

Поділитися новиною:

Хмельниччина долучилася до Ініціативи CoST

Сьогодні Хмельниччина зробила важливий крок у напрямку забезпечення публічності та відкритості використання коштів у дорожній галузі: область долучилася до Ініціативи прозорості CoST (Construction Sector Transparency Initiative). Меморандум про взаєморозуміння між Національним Секретаріатом Ініціативи CoST, Хмельницькою обласною державною адміністрацією, управлінням регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації, Державним підприємством «Служба місцевих автодоріг» та Transparency International Україна підписали т.в.о. голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко, начальник управління регіонального розвитку будівництва та інфраструктури ОДА Віра Бригадир та керівник ДП “Служба місцевих автодоріг” Сергій Дуда.

Рішення щодо приєднання до ініціативи CoST було прийнято з метою забезпечення прозорості у сфері ремонту та будівництва автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Хмельницькій області та з метою запровадження міжнародних стандартів Ініціативи CoST для забезпечення підзвітності та відкритого доступу до інформації під час будівництва об’єктів інфраструктури за публічні кошти. Варто зазначити, що такі заходи реалізовуються відповідно до Плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2018 – 2020 роках, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України.

Т.в.о. голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко відзначив, що для Хмельниччини  буде дуже цінним та корисним досвід співпраці з CoST.

“Аналізуючи результати моніторингу, представленого CoST, ми розуміємо, що нам необхідно долучитися до роботи у цьому проекті. Дуже сподіваємося, що співпраця дозволить нам вивести на якісно новий рівень організацію та проведення тендерних процедур і забезпечити публічність та прозорість усіх процесів в дорожньому будівництві, аби ні в громадськості, ні в правоохоронних органів не виникало жодних питань. Ставимо за мету, щоб робота велася прозоро, а використання коштів, що сьогодні виділяються державою на відновлення доріг, було максимально ефективним,” – підкреслив Володимир Ілліч.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3629 | Переглядів: 172Дата публікації: 20:57 29.07.2019