Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
На Хмельниччині провели акцію до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми
На Хмельниччині провели акцію до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

Поділитися новиною:

На Хмельниччині провели акцію до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, що відзначається 30 липня, Хмельниччина долучилася до масштабної всеукраїнської інформаційної кампанії “ПротиДій!”. У проведенні її в області взяли участь представники структурних підрозділів облдержадміністрації, органів Національної поліції, громадських організацій.

Одним із заходів в її рамках стала безкоштовна демонстрація документального фільму «Жінка в полоні», що відбулася в обласному центрі, в кінотеатрі «Планета» . «Жінка в полоні» — це фільм про Маріш, 52-річну угорку, яка служить одній родині вже десятиліття, працюючи по 20 годин на день без оплати. Її гнобителі відібрали в неї документи, і їй не можна виходити з дому без дозволу. З нею поводяться, як з твариною: годують недоїдками і не надають ліжка для сну.

Маріш проводить дні зі страхом у серці, але мріє про те, щоб повернути собі своє життя. Присутність камери допомагає їй усвідомити, що вона – не одна. Вона починає проявляти довіру. Після двох років зйомок вона збирається з духом і розказує про свій план: «Я втечу». У фільмі простежений шлях Маріш назад до свободи.

Також відбулася інформаційна акція на пероні залізничного вокзалу м.Хмельницького. Тут влаштували арт-інсталяцію “Невидимі”, що знайомила перехожих  з історіями потраплянь людей у неволю. Під час акції організатори розповідали  про небезпеку потрапляння у ситуацію торгівлі людьми, її основні форми та способи втягнення в експлуатацію та роздавали тематичні інформаційні буклети.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3626 | Переглядів: 210Дата публікації: 17:53 30.08.2019