Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Координатори проектів ОБСЕ відвідали Хмельниччину
Координатори проектів ОБСЕ відвідали Хмельниччину

Поділитися новиною:

Координатори проектів ОБСЕ відвідали Хмельниччину

1 серпня Центр розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України, що у місті Кам’янець-Подільський, з робочим візитом відвідали Координатори проектів ОБСЕ в Україні та представник Женевського міжнародного центру гуманітарного розмінування. Метою зустрічі було узгодження дій в межах проекту «Розвиток потенціалу України з протимінної діяльності».

Візит розпочався з ознайомлення гостей з навчально-матеріальною технічною базою Центру розмінування, системою підготовки саперів, водолазів, кінологів та розрахунків мінно-розшукової служби.

Під час презентації, начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков розповів про структуру й призначення військової частини, поінформував гостей про роботу органів сертифікації та інспектування Центру розмінування в сфері протимінної діяльності.

Також участь у роботі делегації взяв начальник відділу протимінної діяльності – заступник начальника Управління екологічної безпеки та протимінної діяльності Міністерства оборони України полковник Руслан Берегуля.

 

– Подібні зустрічі дають можливість вивчення позитивного досвіду створення системи протимінної діяльності в провідних державах світу та розвитку її в Україні, – підкреслив полковник Руслан Берегуля.

На завершення представники обох сторін обговорили питання щодо перспектив обопільної співпраці та взаємодії у даному напрямку.

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3612 | Переглядів: 194Дата публікації: 11:32 02.08.2019