Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Привітання з Днем місцевого самоврядування
Привітання з Днем місцевого самоврядування

Поділитися новиною:

Привітання з Днем місцевого самоврядування

Шановні колеги! Прийміть найщиріші вітання з нагоди державного свята - Дня місцевого самоврядування. Побудова дієвого громадянського суспільства неможлива без людей активної життєвої та громадянської позиції, лідерів територіальних громад, здатних вирішувати важливі соціально-економічні та громадсько-політичні питання.

Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність. Сільський, селищний голова, депутат місцевої ради, службовець місцевого самоврядування є тими представниками влади, до яких у першу чергу звертаються люди для вирішення своїх повсякденних проблем, тому ця ланка є і має залишатися надалі втіленням справжнього народовладдя, свідченням реалізації в державному управлінні принципів гуманізму, соціальної справедливості і права.

Вам випала висока довіра жителів територіальних громад представляти їх інтереси у вирішенні найскладніших життєвих питань та підвищувати рівень їх  життя.

З нагоди свята прийміть слова вдячності за Вашу сумлінну та самовіддану працю на благо розвитку територіальних громад, в ім'я розквіту Білогірського краю.

Нехай розуміння і підтримка Вашої громади завжди надають Вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

Бажаю міцного козацького здоров’я, великого людського щастя, щедрого достатку й затишку в широкому родинному колі, творчих звершень, успіхів і здобутків у вашій професійній діяльності на благо громад та рідної України.

 

З повагою,

керівник апарату

районної державної адміністрації                               Юлія Мислівська

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3603 | Переглядів: 535Дата публікації: 11:10 06.12.2019