Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбувся захід присвячений міжнародному Дню осіб з інвалідністю
Відбувся захід  присвячений міжнародному Дню осіб з інвалідністю

Поділитися новиною:

Відбувся захід присвячений міжнародному Дню осіб з інвалідністю

2 грудня в Ветеранській світлиці Білогірського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було проведено спільний захід з Білогірським районним будинком культури присвячений міжнародному Дню осіб з інвалідністю.

В зустрічі взяли участь начальник соціального захисту населення Кашперук Н.Я, начальник Білогірській районній філії Хмельницького обласного центру зайнятості Тищук Л.П. а також директор територіального центру Басок З.В., голови ветеранських організацій та особи з інвалідністю.

Теплими словами вдячності та підтримки звернулися до присутніх гості адже особливого вшанування і відзначення заслуговують ті люди, які не впали в розпач, не замкнулись в чотирьох стінах, а в міру своїх сил і можливостей працюють, беруть активну участь в громадському житті, займаються спортом, рукоділлям, художніми промислами і самодіяльністю, виховують дітей і онуків

 Незмінною ведучою цього заходу була художній керівник районного будинку культури Особська Л.П. яка разом з працівниками РБК підготувала чудову концертну програму для присутніх.

Також була організована виставка майстрів Білогірського району на якій були  представлені картини, вишивки та ікони, виконані в різних техніках. Роботи виконані гладдю, хрестиком та бісером, різьбі по дереву. 

  Велика подяка благодійникам, завдяки яким був організований обід, це Білогірський селищний голова В.В.Мельник та ФОП Андрощук Н.І. Тож зичимо вам найголовнішого – міцного здоров’я, безхмарного неба, довгих років життя, добра, злагоди та благополуччя.

 

З.В Басок  директор Білогірського територіального

центру соціального обслуговування (надання соціальних послг).

Альбом:
Альбом:
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3597 | Переглядів: 414Дата публікації: 14:04 02.12.2019