Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
ЗАХОДИ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ продовжуються
ЗАХОДИ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ
продовжуються

Поділитися новиною:

ЗАХОДИ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ продовжуються

Білогірським відділом Старокостянтинівської місцевої прокуратури, як спеціально уповноваженим суб’єктом у сфері протидії корупції систематично вживаються заходи щодо запобігання корупційним проявам на території району.

Так, упродовж 2019 року, у зв’язку із встановленими порушеннями вимог антикорупційного законодавства, місцевою прокуратурою внесено у порядку ч. З ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції», 2 подання про усунення причин та умов, що сприяли вчиненню адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, які задоволено з вжиттям заходів до усунення порушень, 1 особу притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Крім того, виявлено 24 факти, що можуть свідчити про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією та уповноваженими органами складено відповідні протоколи.

За результатами розгляду 24 протоколів, визнано винними у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією 3 посадових особи органів місцевого самоврядування та державної влади та 21 депутата сільських (селищних) рад району.

Вкотре звертаю увагу щодо необхідності неухильного дотримання вимог антйкорупційного законодавства.

Начальник
Білогірського відділу
Старокостянтинівської місцевої прокуратури
Т. Бобик

 

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3586 | Переглядів: 358Дата публікації: 16:19 27.11.2019