Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Особливості формування місцевих бюджетів обговорили з бухгалтерами сільських рад.
Особливості формування місцевих бюджетів обговорили з бухгалтерами сільських рад.

Поділитися новиною:

Особливості формування місцевих бюджетів обговорили з бухгалтерами сільських рад.

15 листопада 2019 року управлінням фінансів Білогірської районної державної адміністрації проведено нараду з головними бухгалтерами бюджетних установ, сільських рад під головуванням начальника управління фінансів Репецької О.А. по підсумках виконання дохідної та видаткової частин місцевих бюджетів за 9 місяців 2019 року, особливості формування дохідної та видаткової частин сільських та районного бюджету на 2020 рік, дотримання закупівель відповідно до Закону України «Про національну програму інформатизації».

На нараду  було запрошено начальника управління Державної казначейської служби України у Хмельницькій області Колісецьку В.А., яка  ознайомила присутніх з новими технологічними сервісами в казачейському обслуговуванні розпорядників та одержувачів бюджетних коштів.

Головний  спеціаліст відділу доходів  управління фінансів  Тихонюк І.А. та головний спеціаліст бюджетного відділу  Мусевич Т.А., відповідно, доповіли про виконання зведеного бюджету району за доходами та видатками по підсумках роботи за 9 місяців поточного року. Звернули увагу на резерви  наповнення  бюджетів місцевого самоврядування; ефективності використання цільових бюджетних коштів, за рахунок субвенцій з державного та місцевих бюджетів.

 Мусевич Т.А.  довела до відома головних бухгалтерів сільських  рад особливості формування  видаткової частин сільських та районного бюджету. Тихонюк І.А. доповіла про особливості  складання дохідних частин сільських бюджетів на 2020 рік .

Начальник відділу бухгалтерського обліку та господарської роботи-головний бухгалтер Пивощук Л.С. ознайомила головних бухгалтерів із Законом  України «Про  національну програму інформатизації» та детально зупинилась на здійсненні закупівель з питань інформатизації.

 Репецька О.А. підвела підсумки наради і наголосила що незабаром закінчується бюджетний рік і розпорядникам коштів необхідно детально проаналізувати кошторисні призначення та вжити всіх заходів щодо успішного завершення року. Щодо бюджету 2020 року, вона відмітила, що відповідно до Бюджетного Кодексу України, усі бюджети мають бути прийняті на 2020 рік цього року не пізніше 24 грудня. Державний бюджет України на 2020 рік прийнятий 14 листопада 2019 року.   

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3562 | Переглядів: 494Дата публікації: 16:49 18.11.2019