Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Соціальне партнерство як важлива складова організації ефективної профорієнтаційної роботи з населенням
Соціальне партнерство як важлива складова організації ефективної профорієнтаційної роботи з населенням

Поділитися новиною:

Соціальне партнерство як важлива складова організації ефективної профорієнтаційної роботи з населенням

14 листопада 2019 року у Білогірській районній філії Хмельницького обласного центру зайнятості відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Соціальне партнерство як важлива складова організації ефективної профорієнтаційної роботи з населенням».

Мета заходу –  поглиблення соціального діалогу, підвищення відповідальності суб’єктів формування та регулювання ринку праці з питань професійної орієнтації зайнятого та незайнятого населення, забезпечення зайнятості населення району, вироблення конкретних заходів щодо покращення роботи з цього напрямку.   

В ході засідання «круглого столу» директор  філії  Тищук Лариса Петрівна презентувала учасникам заходу спектр послуг служби зайнятості. Детально зупинилася на впровадженні сучасних інформаційних ресурсів: популяризації та  навчання ефективному використанню сучасних інформаційних ресурсів, нових технологій пошуку роботи. Ознайомила присутніх з новим сучасним сервісом для осіб, що шукають роботу: електронна черга,  електронний кабінет.   

В обговоренні теми  взяв участь заступник начальника відділу управління  соціального захисту населення Білогірської райдержадміністрації Разумей Віктор Олександрович, який розповів про роль соціального партнерства у вирішенні  проблеми  безробіття в районі та наголосив, що особливо актуальною сьогодні є проблема зайнятості молоді, яка є найменш захищеною і конкурентоспроможною категорією на ринку праці. Про профорієнтаційну роботу, яка проводиться в освітніх закладах Білогірської територіальної громади  розповіла начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту   Баранчук Ольга Василівна.

Провідний фахівець з  профорієнтації   Людмила Мазур  презентувала основні напрямки профорієнтаційної роботи із незайнятою молоддю та школярами району. Розповіла про  он-лайн платформу  «Моя професія: консультаційна мережа», яка допоможе молодим людям професійно самовизначитися. Також доповіла присутнім про проведену роботу щодо реалізації комплексного профорієнтаційного проекту «Твоя формула успіху».

 

На закінчення засідання були підведені підсумки заходу та прийняті рекомендації і пропозиції учасників круглого столу.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3561 | Переглядів: 390Дата публікації: 11:37 15.11.2019