Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулась чергова зустріч пенсіонерів з представниками районних організацій
Відбулась чергова зустріч пенсіонерів з представниками районних організацій

Поділитися новиною:

Відбулась чергова зустріч пенсіонерів з представниками районних організацій

12 листопада 2019 року в «Ветеранській світлиці» Білогірського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулось чергова зустріч пенсіонерів з представниками районних організацій.

В зустрічі взяли участь – директор районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зоя Басок, начальник відділу обробки документів Управління соціального захисту населення Руслана Мичко, сімейний лікар КНП ПМСД Білогірського району Юлія Устінова, художній керівник Білогірського РБК Любов Особська, пенсіонери, ветерани війни та праці.

Сьогодні обговорили низку питань, зокрема про нове в призначенні субсидій на житлово-комунальні послуги та механізм надання субсидій населенню у грошовій формі, про призначення пільг на оплату житлово-комунальних послуг окремим категоріям громадянам, про перерахунок та підвищення пенсій, про медичну реформу, заключення договорів з сімейними лікарями та порядок отримання медичної допомоги, доступні ліки та надання путівок на санітарно-курортне лікування, про організацію дозвілля. Обговорили плани на майбутні заходи та багато інших важливих питань для пенсіонерів.

Психологом територіального центру проведено бесіду з пенсіонерами про психологічну допомогу людям похилого віку.

По закінченню зустрічі всі присутні з задоволенням поспілкувались за чашкою теплого чаю з печивом.

За матеріалами директора Білогірського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зої Басок

Альбом:
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3548 | Переглядів: 373Дата публікації: 14:42 12.11.2019