Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Особливості організації роботи клубних закладів культури в сучасних умовах
Особливості організації роботи клубних закладів культури в сучасних умовах

Поділитися новиною:

Особливості організації роботи клубних закладів культури в сучасних умовах

30 жовтня 2019 року в приміщенні районного будинку культури відбувся семінар-тренінг для клубних працівників Білогірського району та Білогірської ОТГ на тему: «Особливості організації роботи клубних закладів культури в сучасних умовах».

У роботі семінару-тренінгу взяли участь, директор Дзицюк А.М., методисти РБК, директори сільських будинків культури, завідуючі сільськими клубами району та ОТГ.

В ході навчання завідуюча відділом науково-методичної роботи установ культури клубного типу Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва Валентина Петрова та методист відділу Ольга Пиріжок розповіли присутнім про основні вимоги до планування роботи та ведення діловодства у клубних закладах, про стратегію співпраці клубного закладу з місцевою громадою в умовах сьогодення, про особливості організації та управління клубними формуваннями, про методику проведення інноваційних форм роботи та багато інших важливих і актуальних питань.

Семінар-тренінг завершився обговоренням творчих питань, обміном досвідом роботи.

З метою покращення діяльності закладів культури району необхідно змінити підходи до планування культурної діяльності, спрямувавши її на задоволення потреб населення, наближення послуг до користувачів.

Створення в кожному селі опорних закладів культури по впровадженню інноваційних форм і методів роботи сприятиме активному розповсюдженню інновацій та посиленню методичної роботи.

Любов Особська,

художній керівник РБК

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3521 | Переглядів: 580Дата публікації: 15:05 31.10.2019