Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Зустріч з людьми похилого віку
Зустріч з людьми похилого віку

Поділитися новиною:

Зустріч з людьми похилого віку

25 жовтня 2019 року в «Ветеранській світлиці» Білогірського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулась чергова зустріч осіб похилого віку, ветеранів.

В зустрічі взяли участь – начальник Білогірського сервісного центру Головного управління пенсійного фонду України у Хмельницькій області Янишина Людмила Василівна, директор районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Басок Зоя Володимирівна.

Нашим пенсіонерам дуже доречною стала інформація від Людмили Василівни, яка детально роз'яснила про індексацію, перерахунок і підвищення пенсій та відповіла на всі запитання. Зоя Володимирівна закликала всіх бути активними і брати участь в усіх заходах, адже двері територіального центру завжди відкриті для всіх бажаючих. Працівниками територіального центру було підготовлено рекомендації  - як покращити восени самопочуття, імунітет, як вберегтись від грипу та застуди.

 

Директор Білогірського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)                        Басок З.В.

Альбом: Зустріч з людьми похилого віку
Альбом: Зустріч з людьми похилого віку
Альбом: Зустріч з людьми похилого віку
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3519 | Переглядів: 395Дата публікації: 09:00 30.10.2019