Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Медична реабілітація після перенесених захворювань застрахованих осіб та членів їх сімей, санаторно-курортне лікування потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві за кошти Фонду соціального страхування України
Медична реабілітація після перенесених захворювань  застрахованих осіб та членів їх  сімей,  санаторно-курортне лікування потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві за кошти Фонду соціального страхування України

Поділитися новиною:

Медична реабілітація після перенесених захворювань застрахованих осіб та членів їх сімей, санаторно-курортне лікування потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві за кошти Фонду соціального страхування України

Медична реабілітація призначається пацієнтам після закінчення гострого періоду захворювання і спрямована на відновлення здоров’я працюючих. Право на проходження курсу відновного лікування на базі реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу за рахунок коштів Фонду мають усі працевлаштовані особи. Підставою для направлення є висновок лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я.

Фонд соціального страхування України фінансує медичну реабілітацію за такими профілями:

– нейрореабілітація;

– м’язово-скелетна реабілітація;

– кардіо-пульмонарна реабілітація;

– медико-психологічна реабілітація учасників АТО;

– реабілітація після оперативних втручань на органах зору;

– реабілітація при порушенні перебігу вагітності;

– інша (соматична) реабілітація (після оперативних втручань на органах травлення, сечостатевої системи, жіночих статевих органах).

Нагадаємо, з 01 січня 2018 року Фонд впровадив реформу надання соціальних послуг, перевівши їх на адресність, що дозволило збільшити охоплення медичною реабілітацією. Зокрема, застрахованій особі було надано право вибору санаторно-курортного закладу для проходження відновного лікування, спрощено процедуру його отримання.

 

Крім цього на санаторно - курортне лікування мають право потерпілі внаслідок нещасного випадку на виробництві, яким висновком МСЕК визначена потреба в санаторно-курортному лікуванні. Для проходження лікування за кошти Фонду  необхідно звернутись до відділення ФССУ за місцем зберігання справи про страхові виплати та подати такі документи:

- заяву встановленої форми;

- висновок МСЕК про потребу потерпілого в санаторно-курортному лікуванні;

- довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою № 070/о (термін дії довідки 12 місяців з дати видачі);

- індивідуальну програму реабілітації (за наявності);

- копію паспорта потерпілого та особи, яка його супроводжує, якщо таку потребу визначено висновком МСЕК.

Зазначимо, особи з інвалідністю мають право самостійного вибору санаторно-курортного закладу для проходження лікування. На офіційному вебсайті Фонду розміщено інформаційний перелік санаторно-курортних закладів у розрізі регіонів, місцерозташування та профілів санаторно-курортного лікування, за якими надаються послуги потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання. Перелік доступний за посиланням www.fssu.gov.ua у розділі «Оголошення».

Забезпечення санаторно-курортним лікуванням осіб з інвалідністю у поточному році здійснюється у разі перебування потерпілих на обліку та в межах запланованої у попередньому році кількості осіб, що надали відповідні заяви на 2019 рік. Фінансування здійснюється в межах коштів, передбачених у бюджеті Фонду, кошторисів органів Фонду на поточний рік та в межах фінансових можливостей Фонду на ці цілі.

Громадяни, які проживають на території Теофіпольського та Білогірського районів, можуть звертатись за консультаціями та роз’ясненнями до відділення Фонду за адресою: смт Теофіполь, вул. Небесної Сотні, буд. 48, тел./факс: (03844) 3-06-45; 3-12-16.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3518 | Переглядів: 500Дата публікації: 14:59 29.10.2019