Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Виставка в районному музеї
Виставка в районному музеї

Поділитися новиною:

Виставка в районному музеї

Сьогодні в районному історико-краєзнавчому музеї відбулося відкриття інформаційно-просвітницької, контрпропагандистської пересувної виставки «Донбас: переPROчитання образу», підготовленої Українським інститутом національної пам'яті спільно з Національним музеєм історії України.


Виставка містить маловідомі матеріали з фондів Центрального державного архіву громадських об'єднань України, Галузевого державного архіву СБУ, а також документи з Державного архіву Донецької області.Виставка є спробою деконструювання негативного медійного образу краю як "особливого" регіону, створеного російською пропагандою та актуалізованого в українському суспільстві в умовах війни Росії проти України.
“Ми створили виставку, яка є спробою подолання нав’язуваного російською пропагандою уявлення про Донбас, як «особливого» антиукраїнського регіону. Зібрані цікаві факти з історії заселення краю мають показати його, як цивілізаційно-культурне перехрестя, простір який завжди був привабливим для людини. Приділивши увагу “антирадянським виступам” та проявам суспільної незгоди серед жителів Донецької та Луганської областей ми намагалися спростувати образ найбільш зрадянізованого регіону України”, - зазначає один з авторів виставки, співробітник Українського інституту національної пам’яті Ігор Карєтніков. На відкритті побували учні 10 А класу Білогірського ліцею. Виставка триватиме до кінця наступного тижня, запрошуємо усіх бажаючих.

Альбом: Виставка в районному музеї
Альбом: Виставка в районному музеї
Альбом: Виставка в районному музеї
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3503 | Переглядів: 535Дата публікації: 16:33 16.10.2019