Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулася нарада з питання проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців
Відбулася нарада з  питання проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців

Поділитися новиною:

Відбулася нарада з питання проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців

15 жовтня керівник апарату райдержад­міністрації Юлія Мислівська провела нараду з питання проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців. Участь у нараді взяли начальники відділів та управлінь райдержадміністрації.

Звертаючись до учасників наради, керівник апарату ад­міністрації наголосила: «Метою оцінювання є визначення якості виконання державним службовцем поставлених завдань, а також прийняття рішень щодо його преміювання, планування службової кар’єри, визначення потреби у професійному навчанні. Оцінювання проводиться з дотриманням принципів об’єктивності, достовірності, поступливості та прозорості, взаємодії та поваги до гідності».

Головний спеціаліст-юрист апарату райдержадміністрації  Олег Мичко звернув увагу учасників наради на особливості проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців. Зокрема, він ознайомив присутніх з методичними рекомендаціями щодо проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, алгоритмом дій державних службовців (спеціалістів) та безпосередніх керівників у ході проведення щорічного оцінювання.

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3499 | Переглядів: 486Дата публікації: 16:27 15.10.2019