Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нарада в терцентрі
Нарада в терцентрі

Поділитися новиною:

Нарада в терцентрі

11 жовтня в Білогірському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було проведено виробничу нараду з працівниками територіального центру соціального обслуговування, на якій було розглянуто ряд питань.

На  нараду були запрошені представники служб району: Артемчук В.В. провідний інспектор Білогірського РС ГУДСНС в Хмельницькій обл.; Ніколайчук В.М. інженер експлуатаційної діяльності Білогірської дільниці Славутського відділення АТ  ,,Хмельницьк газ,, ; Богуш Н.В. начальник відділу прийому документів УСЗН Білогірської РДА.

По першому питанню виступила начальник відділу прийому документів УСЗН Білогірської РДА Богуш Н.В., яка надала інформацію по оформленні та отриманні субсидій на житлово-комунальні послуги.

По другому питанню виступив           провідний інспектор Білогірського РС ГУДСНС України Артемчук В.В., який ознайомив працівників територіального центру з основними правилами протипожежної безпеки та дотримання цих правил в домоволодіннях одиноких та одиноко проживаючих громадян.

Далі виступив інженер експлуатаційної діяльності Білогірської дільниці Славутського відділення АТ ,,Хмельницьк газ,, Ніколайчук В.М., який проінформував працівників територіального центру про техніку безпеки при користуванні газовими приладами.

Завідувач відділення соціальної допомоги вдома №1 С.І. Лозінська вкотре провела навчання в школі соціального робітника по Державному стандарту догляду вдома.

Заступник директора територіального центру О.В. Пасічник ознайомив працівників з заходами, щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020рр.

     Директор Басок З.В. провела підсумки роботи за 9 місяців, вкотре наголосила про трудову та виконавчу дисципліну, про правильність оформлення та вчасну подачу звітності, навантаження на соціальних робітників, відвідування підопічних, роботу мультидисциплінарної команди, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи

Директор Білогірського районного

територіального центру

соціального обслуговування

(надання соціальних послуг)                               

З.Басок

Альбом: Нарада в терцентрі
Альбом: Нарада в терцентрі
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3498 | Переглядів: 675Дата публікації: 16:05 15.10.2019