Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Уряд вніс зміни до 707 інвестпрограм та проєктів на суму 6,9 млрд гривень
Уряд вніс зміни до 707 інвестпрограм та проєктів на суму 6,9 млрд гривень

Поділитися новиною:

Уряд вніс зміни до 707 інвестпрограм та проєктів на суму 6,9 млрд гривень

Уряд схвалив розпорядження, яким перерозподілив кошти для 707 інвестпрограм та проектів регіонального розвитку, які реалізуються за рахунок Державного фонду регіонального розвитку. Рішення Уряду дозволить внести зміни до 25 проєктів та зменшити фінансування на понад 224 млн грн за рахунок проектів, де є ризики неосвоєння коштів до кінця 2019 року.

Кабінет Міністрів також затвердив Порядок, який дозволить придбати обладнання на загальну суму 70 млн гривень, щоб видавати паспорти, посвідчення водія та документи для реєстрації транспортних засобів через Центри надання адміністративних послуг. Це особливо актуально для громадян віддалених населених пунктів та об’єднаних територіальних громад.

Крім того, Уряд посилив вимоги до безпечності харчових продуктів та кормів для тварин, які імпортуються в Україну. Це означає, що до названої продукції будуть встановлені спеціальні умови імпорту під час ввезення та пересилання в Україну, щоб знизити ризики наявності небезпечних захворювань, як це прийнято, зокрема у ЄС.

Уряд також скоротив кількість управлінь юстиції з 27 головних територіальних управлінь до 8 міжрегіональних управлінь. Це дозволить зменшити кількість підрозділів у структурі Міністерства юстиції України, оптимізувати їхню структуру та витрати, покращити контроль за їхньою роботою та покращити практику управління на міжрегіональному рівні.

Уряд надав Міжрегіональний статус Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України. Це крок до виконання програмної цілі Уряду, а саме – зниження рівня злочинності по усій території України, системна боротьба з організованими формами злочинності, злочинними співтовариствами, кримінальними авторитетами і «злодіями в законі».

Уряд також прийняв рішення, яке в перспективі дозволить Україні отримати від Європейського інвестиційного банку 20 млн євро для кредитування малого та середнього бізнесу. Вказане рішення здійснюється в межах Рамкової угоди Угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком.

Кабінет Міністрів також прийняв низку кадрових рішень.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3490 | Переглядів: 459Дата публікації: 09:14 10.10.2019