Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
День людей похилого віку
День людей похилого віку

Поділитися новиною:

День людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

З цієї нагоди в Білогірському районному будинку культури відбулися заходи, в яких взяли участь голова Білогірської районної ради В.В.Кирилюк, начальник управління соціального захисту населення Кашперук Н.А. заступник голови Білогірської селищної ради Поліщук В.В., директор Білогірського районного територіального центру Басок З.В., представники релігійних конфесій району, ветерани та особи похилого віку.

У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, шанобливе ставлення до людей – це незрівняний приклад для наслідування сучасній молоді. Низький уклін Вам до землі, дорогі ветерани та велика подяка за все що ви зробили для молодого покоління.

Ведуча свята Особська Л.І. нікого не оминула щирим словом вдячності за прожиті роки, а вічна пісня линула від аматорів та працівників культури Білогірського районного будинку культури.

Виставка майстринь вишивальниць району прикрасила чудове свято. 

В цьому році в Ямпільській селищній раді також було проведено захід до дня людей похилого віку, яке відбулося 27 вересня.

Щирі слова подяки хочемо сказати всім, хто долучувся до організації заходів до Дня людей похилого віку в районі.

 

Директор Білогірського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)                   З.В.Басок

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3470 | Переглядів: 718Дата публікації: 16:22 01.10.2019