Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
У Хмельницькій області розпочато сезон цукроваріння
У Хмельницькій області розпочато сезон цукроваріння

Поділитися новиною:

У Хмельницькій області розпочато сезон цукроваріння

Ще починаючи з минулого тижня аграрії Хмельницької області розпочали збір цукрового буряка. Станом на 25 вересня поточного року викопано 3.4 тис. га цукрового буряка, що становить 13 % від загальної кількості посіяного. Накопано 175 тис. тонн при середній урожайності 511 ц/га.

В сезон цукроваріння вже вступили два заводи Хмельниччини: ТОВ «Старокостянтинівцукор» та ТОВ «Наркевицький цукровий завод». Станом на сьогодні ними зварено 5,8 тис. тонн цукру.

Всього в сезон цукроваріння в нашій області працюватиме чотири заводи: ТОВ «Старокостянтинівцукор», ТОВ «Наркевицький цукровий завод», ПрАТ «Шепетівський цукровий завод» та ПрАТ «Теофіпольський цукровий завод». На ТОВ «Красилівський цукровий завод» зараз проводиться ремонт і реконструкція, буде вводитися в експлуатацію ще одна переробна лінія.

Загалом в цьому році в Хмельницькій області в сезон планується переробити до 1,4 млн. тонн цукросировини і отримати цукру в межах 190 тис. тонн – це становить приблизно 210% до щорічної потреби населення області.

За інформацією Департаменту агропромислового
розвитку облдержадміністрації

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3458 | Переглядів: 310Дата публікації: 13:39 26.09.2019