Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Проведено профілактичний рейд «Діти, вулиця, вокзал»
Проведено  профілактичний рейд «Діти, вулиця, вокзал»

Поділитися новиною:

Проведено профілактичний рейд «Діти, вулиця, вокзал»

4 вересня 2019 року службою у справах дітей райдержадміністрації разом з працівниками Білогірського відділення поліції Красилівського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області проведено профілактичний рейд «Діти, вулиця, вокзал» на території Вільшаницької сільської ради.

В ході проведення рейду здійснено обстеження житлово-побутових умов проживання шести сімей, які опинились в складних життевих обставинах  в яких виховуються неповнолітні діти.

 

За результатами рейду складено акти обстеження житлово-побутових умов проживання дітей. З батьками проведено профілактичні бесіди, роз’яснено статті закону щодо відповідальності батьків за виховання та утримання дітей в належних умовах. Крмі цього, офіційно попереджено  батьків про відповідальність за неналежне виконання батьківських обовязків, батькам надано  термін щодо наведення належних умов проживання.

 

Додамо, що такі рейди проводяться службою систематично та з метою попередження бездоглядності, безпритульності, жебракування,  попередження до використання дітей у примусовій праці, не допущення випадків продажу дітей, усунення будь-яких ризиків скоєння насилля відносно дітей,  захисту прав та інтересів дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Альбом: Проведено  профілактичний рейд «Діти, вулиця, вокзал»
Альбом: Проведено  профілактичний рейд «Діти, вулиця, вокзал»
Альбом: Проведено  профілактичний рейд «Діти, вулиця, вокзал»
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3414 | Переглядів: 432Дата публікації: 13:58 05.09.2019