Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Хмельницька обласна служба зайнятості допомагає стати підприємцем
Хмельницька обласна служба зайнятості допомагає стати підприємцем

Поділитися новиною:

Хмельницька обласна служба зайнятості допомагає стати підприємцем

Сприяння самостійній зайнятості зареєстрованих безробітних є одним із важливих напрямків роботи Хмельницької обласної служби зайнятості. Зокрема, налагоджена системна інформаційна та профорієнтаційна робота з питань започаткування власної справи: надаються індивідуальні та групові консультації, проводиться комп’ютерна діагностика на виявлення схильностей до зайняття підприємницькою діяльністю. Крім того, організовуються навчання за напрямком «Підприємець – початківець» та курси цільового призначення. До семінарських занять з безробітними залучаються соціальні партнери, а також підприємці, які за сприяння служби зайнятості започаткували власну справу та на сьогодні успішно її провадять.

Варто зазначити, що протягом восьми місяців поточного року  власну справу шляхом одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності започаткувала 71 особа, у тому числі 48,5% жінки; 51,4% – молодь віком до 35 років; 45% – особи, які мають додаткові гарантії щодо працевлаштування.

Найбільш поширеними видами економічної діяльності, які обирають для започаткування власної справи безробітні, є: діяльність у сфері надання послуг з ремонту автотранспортних засобів та торгівельній сфері – понад  40%, надання різного роду послуг населенню (перукарські, ремонт побутової техніки, бухгалтерські та юридичні тощо) – понад 20%, діяльність у сільському господарстві – понад 5%, надання автотранспортних послуг – 5%.

Тому, якщо ви перебуваєте у пошуку роботи і бажаєте працювати «на себе», завітайте до найближчого центру зайнятості або філії Хмельницького ОЦЗ. Фахівці служби зайнятості нададуть консультації та допоможуть вам у започаткуванні власної справи.

Відділ інформаційної роботи
Хмельницький обласний центр зайнятості

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3408 | Переглядів: 342Дата публікації: 14:03 03.09.2019