Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Хмельницька обласна служба зайнятості допомагає випускникам у працевлаштуванні
Хмельницька обласна служба зайнятості допомагає випускникам у працевлаштуванні

Поділитися новиною:

Хмельницька обласна служба зайнятості допомагає випускникам у працевлаштуванні

Упродовж січня-липня 2019 року кількість випускників, які отримували послуги Хмельницької обласної служби зайнятості становила 336 осіб. Серед них 271 випускник вищих навчальних закладів (ВНЗ), 59 випускників професійно-технічних навчальних закладів (ПТНЗ) та 6 випускників загальноосвітніх шкіл.

Серед випускників ВНЗ 30% навчалися у галузі соціальних наук, бізнесу та права, 13%  ̶  у галузі охорони здоров’я, 12% отримали освіту у галузі гуманітарні науки та мистецтво та 10%  ̶  в освіті, 9%  ̶  у галузі управління та адміністрування, 7% мали інженерну спеціальність, 4% вивчали аграрні науки.

Серед випускників ПТНЗ 51% становлять працівники сфери торгівлі та послуг; 27% – кваліфіковані робітники з інструментом, 12% – робітники з обслуговування устаткування та машин.

За направленням обласної служби зайнятості у січні-липні 2019 року працевлаштовано 56 випускників.

З метою максимального наближення професійних навичок громадян, які шукають роботу до потреб роботодавців, розширення їх компетенцій та підвищення конкурентності обласною службою зайнятості протягом  січня-липня 2019 року здійснено професійне навчання 22 безробітних випускників.

До відома: станом на 1 серпня 2019 року статус безробітного з числа випускників  мали 119 осіб, що на 49 осіб менше, ніж на відповідну дату минулого року.

Відділ інформаційної роботи
Хмельницький обласний центр зайнятості

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3393 | Переглядів: 352Дата публікації: 15:35 28.08.2019