Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Закріплення на робочому місці.
Закріплення на робочому місці.

Поділитися новиною:

Закріплення на робочому місці.

Співпраця з сільськогосподарським підприємством ТзД»’язовець» та Білогірською районна філія Хмельницького обласного центру зайнятості триває більше 19 років .

Товариство займається вирощуванням зернових культур на 1518 га землі. Та має 300 голів великої рогатої худоби дійного стада . Середня чисельність працюючих 125 осіб. Перед початком жнив Білогірською районною філією на замовлення роботодавця було організовано підвищення кваліфікації для 10 осіб курсів цільового призначення на тему «Сучасні технології та комплекс машин для вирощування основних сільськогосподарських культур « Після завершення навчання в Рівенському ЦПТО вони були успішно працевлаштовані. Крім того щороку на сезонні роботи додатково працевлаштовується до 40 осіб на тимчасових роботах працювало 9 осіб.
Директоркою районної філії Ларисою Тищук 1 серпня 2019 року було здійснено супровід закріплення на робочому місці колишніх безробітних. Наразі як повідомив головний бухгалтер господарства Микола Поліщук всі 50 осіб за направленням центру зайнятості працюють на жнивах. За їх сприянням уже на 70% площі ранніх культур зібрано при середні врожайності 55 ц з га. Жнива в розгарі і потреба в кваліфікованих працівниках доречна.
Досягнуто домовленості на подальшу співпрацю послуги які надає державна служба зайнятості оперативно та ефективно використовуються сільськогосподарським товариством.

 
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3328 | Переглядів: 294Дата публікації: 15:57 01.08.2019