Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Інформація про стан виконавської дисципліни у Білогірській районній державній адміністрації в другому кварталі 2019 року.
Інформація про стан виконавської дисципліни у Білогірській  районній  державній адміністрації  в другому кварталі 2019 року.

Поділитися новиною:

Інформація про стан виконавської дисципліни у Білогірській районній державній адміністрації в другому кварталі 2019 року.

У другому кварталі 2019 року в районній державній адміністрації забезпечувалась робота з питань контролю по виконанню розпоряджень, доручень голів обласної, районної державних адміністрацій та реалізації керівниками управлінь, відділів, секторів районної державної адміністрації документів Адміністрації Президента України (указів, доручень), Постанов Кабінету Міністрів України, листів, інших документів надісланих вищестоящими органами державної влади, інших адресатів.

         Керівниками  структурних підрозділів   вживались заходи  по підвищенню рівня  виконавської дисципліни на місцях, посилення контролю   за виконанням  завдань, визначених законодавством України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями та дорученнями голови обласної державної адміністрації і власними розпорядчими документами.

          Акцентовано увагу   різноманітним  заходам, завданням,  які випливали   з виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 28.03.2019 року «Про план роботи районної державної адміністрації на II квартал 2019 року».  

          В період II-го кварталу поточного року до районної державної адміністрації надійшло  370 різноманітних  документів. Керівництвом адміністрації підписано і надіслано адресатам 209 вихідних документів. Головою райдержадміністрації видано 74 розпорядження (56 - з основної роботи, 18 – з кадрових питань), 4 доручення.

         Протягом   кварталу  проведено 3 розширених засідання  колегії районної державної адміністрації, на яких розглянуто 10 питань, за результатами обговорення  яких видано  9 розпоряджень голови райдержадміністрації та одне протокольне рішення.

         Питання, які  виносились на розгляд засідань колегії, стосувались різноманітних сфер діяльності району, а саме:  підсумків проходження опалювального сезону 2018/2019 року та організації підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 року, виконання Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»,  дотримання в районі мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації трудових від­носин, стану благоустрою, озеленення та  санітарної очистки населених пунктів,  діяльності закладів культури району та перспектив їх розвитку,   підготовки підприємств агропромислового комплексу до збирання зернових культур, забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду та стану діловодства в установах, органі­заціях, підприємствах різних форм власності,     здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомами окремих місцевих рад та інших.

         У звітному періоді на оперативному контролі у заступників  голови, керівника апарату адміністрації знаходились нормативно-правові акти вищестоящих органів державної виконавчої влади.

          Райдержадміністрація у своїй діяльності взаємодіяла з органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями району. Голова, заступники голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації приймали участь у роботі сесій, засідань постійних комісій районної ради.

          Здійснювався контроль за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади. Зокрема, проведено комплексну перевірку виконання окремих делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Сушовецької сільської ради (акт перевірки від 15 травня 2019 року).

          Структурні підрозділи райдержадміністрації, в межах своїх повноважень, вивчали питання,  передбачені розділом ІУ плану роботи райдержадміністрації і своєчасно інформували по них голову  райдержадміністрації та його заступників.

          В районі організовувались і проводились організаційно-масові заходи, засідання консультативно-дорадчих органів, визначених розділом УІІ плану роботи райдержадміністрації.         

         Важливі питання життєдіяльності району систематично висвітлювались на веб-сайті районної державної адміністрації та на сторінках районної газети «Життя і слово».

         Інформації з виконання завдань, які визначені в документах вищестоящих органів влади,  власних документів, згідно термінів  надсилались адресатам.

 

 

 Сектор контролю відділу здійснення документообігу,

контролю, та роботи зі зверненнями громадян

апарату районної державної адміністрації.

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3296 | Переглядів: 327Дата публікації: 13:16 22.07.2019