Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Засоби адаптації особам з обмеженими можливостями
Засоби адаптації особам з обмеженими можливостями

Поділитися новиною:

Засоби адаптації особам з обмеженими можливостями

З початку року 58 осіб з обмеженими можливостями звернулися до Білогірської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні .

Для їх зручності  забезпечений вільний доступ  до  послуг служби зайнятості інформаційного  наповнення,  встановлено засоби адаптації до потреб осіб з вадами зору( шрифт Бралля), є пандус, встановлена кнопка виклику. Як результат працевлаштовано  22 особи, 7 осіб працювали на тимчасових, громадських  роботах, 7 осіб проходили професійне навчання.

18 липня  2019 року начальником відділу містобудування та архітектури Білогірської районної державної адміністрації Василем  Кривим проведенно моніторинг по організації доступності людей з обмеженими фізичними можливостями до соціально -культурних об’єктів, органів місцевого самоврядування та державної влади. Лариса Тищук директорка  Білогірської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості поінформувала присутніх про адресний та індивідуальний підхід в роботі з кожним інвалідом, враховуючи потреби та можливості особи, рекомендації МСЕК та ІПРІ, наголосила на  співпраці з органами влади  та самоврядування щодо  ефективної роботи  з людьми з інвалідністю.

 

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3294 | Переглядів: 300Дата публікації: 15:11 19.07.2019