Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нарада в райдержадміністрації
Нарада в райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Нарада в райдержадміністрації

Сьогодні голова районної державної адміністрації Роман Муляр провів нараду на якій були присутні сільські та селищні голови, в.о старост, керівники окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації, підприємств, установ і організацій району. Порядок денний включав наступні питання:

1. Про  матеріально-технічне забезпечення підготовки та проведення позачергових виборів  народних депутатів України 21 липня 2019 року. Інформував голова райдержадміністрації Роман Муляр. Він звернув увагу сільських і селищних голів, що відповідно до ст.51 Закону України «Про вибори  народних депутатів України» органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані сприяти виборчим комісіям у реалізації їх повноважень: надавати необхідні приміщення відповідно до норм, встановлених цим Законом або відповідними рішеннями Центральної виборчої комісії,  сприяти в облаштуванні цих приміщень; надавати згідно із встановленими Центральною виборчою комісією нормами та переліком транспортні засоби і засоби зв'язку (з оплатою послуг щодо їх встановлення та підключення), обладнання, інвентар, оргтехніку, що підлягають поверненню після припинення діяльності виборчих комісій.

          Довів до відома присутніх нормативні вимоги до приміщень дільничних виборчих комісій та приміщень для голосування, норми забезпечення виборчих комісій скриньками для голосування (великими і малими), засобами зв’язку (телефонні лінії, телефонні апарати), обладнанням, інвентарем (столи, стільці), оргтехнікою (комп’ютери, принтери). Наголосив, що на виборчих дільницях має бути Державний Прапор України, сейф або металева шафа для зберігання виборчої документації, аварійне освітлення (ліхтарі, лампи тощо), медична аптечка, засоби протипожежної безпеки та ін.

          Голова райдержадміністрації звернувся до керівників органів місцевого самоврядування з проханням в межах повноважень зробити все від них залежне для матеріально-технічного забезпечення підготовки і проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року відповідно до вимог законодавства та нормативних документів Центральної виборчої комісії.

2. Про проведення в районі командно-штабних навчань з органами управління та силами цивільного захисту Інформував завідувач сектору з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Олег Бондар.

         Він довів до відома учасників наради інформацію про те, що відповідно до розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації від 04.07.2019 року №480/2019-р з 31 липня по 01 серпня 2019 року в районі будуть проведені командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту Білогірської районної ланки територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту області за темою: «Дії органів управління, сил та засобів цивільного захисту при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного характеру».

         До проведення командно-штабних навчань будуть залучені керівний склад цивільного захисту району, районна та об’єктові комісії з питань ТЕБ та надзвичайних ситуацій, евакуаційні органи району всіх рівнів, формування цивільного захисту, спеціалізовані служби цивільного захисту, окремі підприємства, організації та установи.

3. Про окремі питання забезпечення безперебійного енергопостачання населених пунктів району. Роман Петрович проінформував присутніх про те, що жителі населених пунктів району часто звертаються в районну державну адміністрацію зі скаргами про відсутність світла і звернувся до директора Білогірського РЕМ та керівників громад проінформувати про причини та шляхи вирішення даної проблеми.

            З цього питання виступили:

директор Білогірського РЕМ Віктор Юрчук, який заявив, що у 90 відсотків випадків причиною відключення енергопостачання є те, що  в  населених пунктах під лініями електропередач висаджені дерева,  вони вчасно не обрізуються і не розчищаються,  пошкоджують і обривають лінії, призводять до замикання проводів, автоматичного відключення трансформаторних підстанцій. Власних сил і ресурсів для розчищення всіх ліній електропередач в населених пунктах від дерев і гілляк підприємству не вистачає. І звернувся до сільських і селищних голів з пропозицією організувати розчищення ліній електропередач від дерев в населених пунктах силами громад.

Перерослівський, Йосиповецький, Вікнинський сільські голови, які зазначили, що не завжди причиною вимкнення світла є дерева під лініями електропередач. Дуже часто світло пропадає і з інших причин – через зношеність ліній електропередач, старі трансформатори, не своєчасне їх обслуговування, старі дерев’яні опори та інше. Вони звернули увагу і на те, що через те, що в селі залишилося дуже мало молодого працездатного населення, не завжди можна організувати розчистку дерев власними силами. Не у всіх є навики з даного питання та необхідні інструменти,  та й з точки зору дотримання  правил техніки безпеки сільський голова не може заставити громадян виконувати такі роботи.

в.о. старости Сивківського старостинського округу Білогірської ОТГ, Василь Іванюк, який поділився досвідом співпраці з РЕМ з даного питання та тим, як в підпорядкованих йому населених пунктах організовується робота по розчистці ліній електропередач.

Альбом: Нарада в райдержадміністрації
Альбом: Нарада в райдержадміністрації
Альбом: Нарада в райдержадміністрації
Альбом: Нарада в райдержадміністрації
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3280 | Переглядів: 387Дата публікації: 15:48 12.07.2019