Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
«Чесна платіжка»
«Чесна платіжка»

Поділитися новиною:

«Чесна платіжка»

У рамках проекту “Я маю право”, який реалізується фахівцями системи безоплатної правової допомоги та органів юстиції на території всієї України, працівники відділу «Білогірське бюро правової допомоги» Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформують.

З 26 червня 2019 року до кінця опалювального сезону 2019-2020 року проводиться правопросвітницька кампанія  «Чесна платіжка». Мета кампанії: підвищення рівня обізнаності громадян щодо правильного нарахування тарифів за послуги з постачання теплової  енергії та гарячої води .

         ЇЇ мета, насамперед, захист прав громадян у сфері надання житлово-комунальних послуг та викорінення будь-яких схем з обрахуванням тарифів.

Прийнята Кабінетом Міністрів постанова врегульовує ціни на гарячу воду по всій Україні, зокрема, граничний тариф для населення тепер становитиме 83 гривні за кубометр гарячої води для осель з рушнико-сушарками та 75 гривень за 1 кубічний метр – у разі відсутності сушарок. Крім того, проект запроваджує граничну ціну за опалення на рівні 1400 гривень за гігакалорію. 

         Забезпечення перерахунку вартості послуг за новими тарифами має бути здійснено відповідними органами місцевого самоврядування до 01 вересня 2019 року.

 

 

За матеріалами Білогірського бюро правової допомоги

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3268 | Переглядів: 383Дата публікації: 14:53 09.07.2019