Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
З Днем Конституції України!
З Днем Конституції України!

Поділитися новиною:

З Днем Конституції України!

Шановні жителі Хмельниччини! Щиро вітаю вас з великим державним святом – Днем Конституції України! Основний Закон увійшов у наше життя як головний гарант державності і демократії, незалежності та соборності України. Наша Конституція має унікальне історичне коріння. У 1710 році пращури склали перший республікансько-демократичний маніфест, який на багато років випередив свій час.

Сьогодні продовжується боротьба за незалежність України, за українську Конституцію. Ми вдячні нашим воїнам-захисникам, що боронять державу на передовій! Вдячні кожному, хто відстоює права та інтереси українців на полі своєї діяльності.

Боронити нам є що. Адже українська Конституція – це відображення фундаментальних людських цінностей: свободи, справедливості та миру. Вона є наріжним каменем, на якому треба будувати справедливу державу, країну рівних можливостей та самодостатніх, вільних людей.

І тут особливою є роль кожного громадянина нашої держави. Від кожного з нас, нашого професіоналізму та відповідальності, великою мірою залежить успіх реформування та розвитку нашої області, залежить те, щоб демократичні засади, закріплені в Конституції України, стали реальністю.

Шановні подоляни, сердечно вітаю усіх зі святом!

Бажаю мирного неба, особистого щастя, добробуту, успіхів у роботі на благо Хмельниччини та всієї України!

Нехай людська вдячність, довіра і шана допомагають вам у вашій діяльності щодня!

Зі святом вас!

З повагою

тимчасово виконувач обов’язків голови
Хмельницької обласної державної адміністрації                    Володимир Кальніченко

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3251 | Переглядів: 317Дата публікації: 10:21 27.06.2019