Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Привітання голови РДА з Днем Конституції України
Привітання голови РДА з Днем Конституції України

Поділитися новиною:

Привітання голови РДА з Днем Конституції України

Шановні білогірчани! Вітаю вас з державним святом — Днем Конституції України. 28 червня 1996 року було ухвалено Основний Закон – Конституцію України. Вона стала реальним і дієвим фундаментом розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства. Ця подія є важливим етапом на шляху конституційного процесу в Україні, який триває досі.

Конституція України працює на благо народу, держави і кожної людини, підносить їх авторитет і гарантує політичні, економічні, соціальні та культурні права й свободи. Відтак належна увага й повага до букви й духу Основного Закону— обов’язок кожного громадянина, кожної гілки державної влади.


         Відзначення Дня Конституції України – це консолідуючий фактор українського народу у питаннях захисту територіальної цілісності і суверенності нашої держави.


         З нагоди Дня Конституції України прийміть найкращі побажання того, щоб принципи демократії, рівності, верховенства права, задекларовані в Основному Законі, повністю втілювались в наше повсякденне життя.
Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї. Зі святом вас!

Голова районної державної адміністрації Р.Муляр

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3245 | Переглядів: 413Дата публікації: 11:33 27.06.2019