Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Інформація про збори колективу територіального центру
Інформація про збори колективу територіального центру

Поділитися новиною:

Інформація про збори колективу територіального центру

В Білогірському районному територіальному центрі соціальго обслуговування (надання соціальних послуг) відбулися чергові збори колективу.

Директор Басок З.В. провела підсумки роботи за 5 місяців, вкотре наголосила про трудову та виконавчу дисципліну, про правильність оформлення та вчасну подачу звітності, навантаження на соціальних робітників, відвідування підопічних, роботу мультидисциплінарної команди, проведення інформаційно роз’яснювальної роботи

Заввідділення соціальної допомоги вдома №1 Лозінська С.І. – детально зупинилась на державному стандарті надання соціальних послуг.

Психолог терцентру Примак Н.В. провела лекцію на тему «Поки у нас є батьки - ми діти», висвітлено основні проблеми у відносинах літніх людей (батьків) та шляхи їх вирішення, адже щаслива старість наших старших людей у наших руках.

Медична сестра Волинець Н.Ф. дала поради як вберегтися від теплового та сонячного удару, кишкових інфекцій, та від опіків викликаних  контактом з  Борщівником Сосновського.

 

 

Директор Білогірського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)                                                                                      .                                                                                                          З.Басок

 

 

 

Альбом: Інформація про збори колективу територіального центру
Альбом: Інформація про збори колективу територіального центру
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3230 | Переглядів: 440Дата публікації: 14:54 21.06.2019