Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Зустріч в терцентрі
Зустріч в терцентрі

Поділитися новиною:

Зустріч в терцентрі

19 червня в Ветеранській світлиці Білогірського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбувся захід для осіб похилого віку на тему «Здоров’я влітку».

На зустрічі була присутня начальник Білогірського об’єднаного управління пенсійного фонду, Янишина Людмила Василівна, адже нашим  пенсіонерам завжди корисною є інформація про індексацію перерахунок і підвищення пенсій в поточному році.

Директор Зоя Володимирівна Басок побажала всім міцного здоров’я, активного довголіття, закликала внасити свої пропозиції щодо організації дозвілля.

Захід зібрав активних людей, які хотіли послухати лекцію про здоров’я, як фізичне так і емоційне.  

Працівниками територіального центру було підготовлено інформацію про основні проблеми у відносинах літніх батьків і дорослих дітей,  шляхи вирішення. Про кращі хобі та захоплення для старших людей. Про сонячний та тепловий удар, рекомендації що робити при теплових травмах; профілактику та першу допомогу при укусах різних комах – комарів, бджоли, оси, джмеля, як витягти кліща в домашніх умовах,  що робити при укусі змії і як вберегтися від цього, про шкідливий Борщівник Сосновського та перша допомога при його опіку

Доброю традицією стала гра «Дайте відповідь на запитання», суть якої полягає в тому що присутні дають відповідь на запитання, яке самі собі дістануть з конверта. Сьогодні розповідали про своїх хороших сусідів, ділились рецептами улюблених страв, гарного настрою, відпочинку, побажаннями, розказували вірші та поради для всіх

Традиційний чай з печивом завершив сьогоднішню зустріч.

 

Директор Білогірського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)                     Басок З.В.

 

Альбом: Зустріч в терцентрі
Альбом: Зустріч в терцентрі
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3225 | Переглядів: 381Дата публікації: 16:39 19.06.2019