Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулось чергове засідання колегії РДА
Відбулось чергове засідання колегії РДА

Поділитися новиною:

Відбулось чергове засідання колегії РДА

Сьогодні, під головуванням голови адміністрації Романа Муляра відбулось засідання колегії районної державної адміністрації.

 

 

 

Участь у засіданні взяли члени колегії, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, представники ЗМІ та громадськості.

Порядок денний включав наступні питання:

1.Про стан благоустрою, озеленення та санітарної очистки населених пунктів.

2.Про діяльність закладів культури району та перспективи їх розвитку.

3.Про стан дотримання свободи слова в районі.

4. Про здійснення окремих делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Сушовецької сільської ради.

Про стан дотримання свободи слова в районі. Інформував Шайнога Олександр Миколайович - завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації.  В районі відсутні факти притягнення до відповідальності представників засобів масової інформації, переслідування їх податковими та іншими контро­люючими органами, а на журналістів не чиниться будь-якого тиску. Важливим у формуванні громадської думки залишається діяльність гро­мадсько-політичних газет. В районі діє 1 друковане видання – газета «Життя і слово». З прийняттям Закону України «Про реформування державних і кому­нальних друкованих засобів масової інформації» районну газету реформовано під час першого етапу.

Основним офіційним джерелом інформації про діяльність місцевих органів влади залишається офіційний веб-сайт райдержадміністрації, де журналісти та громадськість мають мож­ливість отримати оперативну й достовірну інформацію.

За звітний період на офіційному веб-сайті райдержадміністрації розмі­щено 307 інформаційних повідомлень.

З метою більш широкого доступу громадськості до новин, що стосу­ються висвітлення діяльності органів виконавчої влади функціонує офіційна сторінка районної державної адміністрації у соціальній мережі Facebook, на яку підписані 793 користувачі.

            У 2018 році до райдержадміністрації надійшло 27 запитів на отримання інформації.

За 5 місяців 2019 року  надійшло 6 запитів на отримання інформації, 3 з них – від представників засобів масової інфор­мації. На всі запити були надані відповіді відповідно до компетенції райдержадміністрації та у відповідності до законодавства.

Таким чином, в районі активно проводиться робота із забезпечення та захисту свободи слова, вільного доступу до інформації та її безперешкодного поширення. Особлива увага приділяється питанням забезпечення інформу­вання представників засобів масової інформації, підтриманню професійних журналістських стандартів, захисту моральних та етичних стандартів у процесі інформаційної діяльності з метою забезпечення вільного доступу громадян до інформації.

Загалом засідання колегії пройшло конструктивно. Із розглянутих питань прийняті відповідні рішення колегії та будуть прийняті розпорядження голови  райдержадміністрації. 

 

Альбом: Відбулось чергове засідання колегії РДА
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3199 | Переглядів: 449Дата публікації: 14:45 30.05.2019