Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Засідання сесії районної ради
Засідання сесії районної ради

Поділитися новиною:

Засідання сесії районної ради

24 травня 2019 року відбулось засідання тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання з порядком денним:

Про продовження терміну дії контракту з керівником Білогірського районного трудового архіву Пуравець К.А.

Про внесення змін до рішення районної ради «Про погодження розміщення ядерних установок типу B-392-енергоблоків №3 та №4 Хмельницької АЕС».

 Про районну програму забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями та маломобільних груп населення до об’єктів житлового і громадського призначення на 2019-2020 роки.

Про внесення змін до структури виконавчого апарату Білогірської районної ради Хмельницької області.

 Про внесення змін до Програми розвитку пасажирського транспорту в Білогірському районі на 2017-2019 роки.

Про внесення змін до районної програми підтримки учасників антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) та членів їх сімей-мешканців Білогірського району на період 2019 року.

Про внесення змін до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ та закладів, що є у спільній власності територіальних громад Білогірського району Хмельницької області.

Про реорганізацію комунального закладу Білогірської центральної районної лікарні Білогірського району Хмельницької області.

Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ району відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації у власність Білогірської селищної ради Хмельницької області.

Про передачу майна КНП «Центр ПМСД Білогірського району Хмельницької області» у власність Ямпільської селищної ради Хмельницької області.

Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у власність Білогірської селищної ради Хмельницької області.

Про реорганізацію філії «Шимковецька гімназія Перерослівського ліцею Білогірської районної ради Хмельницької обасті» у філію «Шимковецька початкова школа Перерослівського ліцею Білогірської районної ради Хмельницької області».

Про внесення змін до рішення районної ради №23-10/2017 від 31 березня 2017 року «Про затвердження списку присяжних Білогірського районного суду Хмельницької області».

Про надання дозволу на списання майна об’єктів спільної власності територіальних громад району з балансу КНП «Центр ПМСД Білогірського району Хмельницької області».

Про передачу бюджетних установ та майна спільної власності територіальних громад району відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації у власність Ямпільської селищної ради Хмельницької області.

Про внесення змін до районного бюджету Білогірського району на 2019 рік.

Різне.

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3183 | Переглядів: 439Дата публікації: 13:45 24.05.2019