Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Привітання голови РДА Романа Муляра зі святом Останнього дзвоника
Привітання голови РДА Романа Муляра зі святом Останнього дзвоника

Поділитися новиною:

Привітання голови РДА Романа Муляра зі святом Останнього дзвоника

Шановні школярі, учителі, батьки, випускники! Сердечно вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника. Сьогодні ми перегортаємо ще одну сторінку славного освітянського літопису Білогірщини, адже для одинадцятикласників малиновий передзвін шкільного дзвоника не лише стає символом прощання з дитинством, а й відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості. Попереду у Вас, дорогі випускники, – нові вершини й досягнення. А головне – непросте життя, у якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки й відповідати за прийняті рішення. Попереду найскладніше – учитися жити, і найприємніше – бути щасливим.

 Сьогодні Ви маєте нагоду низько вклонитися вчителям, які не тільки озброювали Вас знаннями, а й були щирими друзями, наставниками й порадниками, гартували Вашу силу духу й характер. Пам'ятайте й поважайте своїх педагогів за їхню щоденну натхненну творчу працю, за терпіння й віру у Ваші здібності й таланти, за знання, досвід і людське тепло, які безкорисливо вони передають молодим поколінням.

Для наймолодших та учнів середніх класів свято Останнього дзвоника знаменується не лише гарними оцінками, а й початком улюблених канікул. Прийшла пора дітям, учителям, батькам добре відпочити, набратися духовних і фізичних сил після наполегливої спільної праці. Нехай для всіх вас літній відпочинок буде радісним, безтурботним і цікавим, сповненим яскравих вражень і мандрівок.

У цей святковий травневий день зичу усім миру й добра, здоров’я і злагоди, щасливих миттєвостей і здійснення мрій, віри й упевненості в завтрашньому дні.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3182 | Переглядів: 455Дата публікації: 09:39 24.05.2019