Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Запрошуємо відвідати Міжнародний фестиваль UNDERHILL EUROPEAN MUSIC FESTIVAL
Запрошуємо відвідати Міжнародний фестиваль UNDERHILL EUROPEAN MUSIC FESTIVAL

Поділитися новиною:

Запрошуємо відвідати Міжнародний фестиваль UNDERHILL EUROPEAN MUSIC FESTIVAL

З метою відродження, пропагування і розвитку української культури і туризму, національних традицій, звичаїв і обрядів, зміцнення міжнародних та міжрегіональних зв’язків 15 та 16 червня у селі Підгір’я Івано-Франківської області відбудеться Міжнародний фестиваль UNDERHILL EUROPEAN MUSIC FESTIVAL. Фестиваль стане великомасштабною культурною подією міжнародного значення, започаткованою з метою зближення культур Єдиної Європи.

У програмі фестивалю у режимі нон-стоп вдень і вночі працюватиме три сцени UnderDay, UnderNight та UnderGround, на яких заплановано виступи кращих аматорських та професіональних колективів України та закордонну (Оля Полякова, «MOZGI», «DZIDZIO», Бумбокс, «Друга Ріка», «СКАЙ», IVAN NAVI, «YUKO» та багатьох інших українських зірок.

Упродовж усіх фестивальних днів працюватимуть виставки майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. Головною фішкою кожного дня фестивалю стане незабутнє авіашоу від Baltic Bees jet team – Латвійської авіаційної групи вищого пілотажу.

У разі необхідності отримання додаткової інформації просимо звертатися до організаторів Фестивалю – Іван Ліщук, тел.: 067-224-36-49

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3170 | Переглядів: 446Дата публікації: 08:32 22.05.2019