Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Національна академія державного управління при Президентові України інформує!
Національна академія державного управління при Президентові України інформує!

Поділитися новиною:

Національна академія державного управління при Президентові України інформує!

У Національній академії державного управління при Президентові України (далі - Національна академія) розпочато прийом слухачів на денну, вечірню та заочну форми навчання з наданням освітнього ступеня магістр за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування” галузі знань “Публічне управління та адміністрування” за державним замовленням та за договорами (за кошти фізичних та юридичних осіб).

Прийом документів від вступників на основі здобутого освітнього ступеня магістра, освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста відбувається з 01 квітня по 21 червня 2019 року; на основі здобутого освітнього ступеня бакалавр - з 01 квітня по 18 липня 2019 року до Національної академії (м. Київ) та з 01 квітня по 26 липня 2019 року - до регіональних інститутів державного управління.

Одночасно повідомляємо, що 18 травня 2019 року об 11.00 в Національній академії за адресою: м. Київ, вул. Антона Цедіка (Ежена Потьє), 20 буде проходити День відкритих дверей. Програмою заходів передбачено зустріч із керівництвом Національної академії, завідувачами кафедр, професорами, викладачами, слухачами, а також пробне комп’ютерне тестування з державно- управлінських, соціально-економічних, політнко-правових, історико- культурних питань та іноземної мови.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3153 | Переглядів: 302Дата публікації: 16:48 14.05.2019